Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора України

Опубліковано: 28.08.2017 12:53

 
23 серпня у Нових Санжарах відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора України. Свято, яке символізує нашу національну єдність і згуртованість, свято нашого національного символу – День українського державного прапора, який був встановлений Указом Президента України 23 серпня 2004 року на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України.
У святкуванні взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, народний депутат Андрій Река, селищний голова Інна Коба, керівники та представники організацій та установ, військовослужбовці та жителі району. 
У своєму виступі Геннадій Супрун зазначив, що День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Це символ наших здобутків і перемог, святиня нашої державності, уособлення нашого незламного національного духу.
На завершення заходу його учасники поклали квіти та гірлянди до  підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка.
 
 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове