• Завантажити декларацію про доходи

Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 28.08.2017 12:47

21 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 15 питань, що заплановані для внесення на розгляд чергової сімнадцятої  сесії районної ради. Проектами рішень пропонується внести зміни до районних програм розвитку дорожнього господарства; цивільного захисту; профілактики правопорушень; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг; інформатизації та районної Програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки».
Передбачається внесення змін до районного бюджету на поточний рік. Рекомендовано взяти до відому інформацію щодо стану виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету району за перше півріччя поточного року; інформацію щодо стану реалізації в поточному році заходів Програми розвитку інформаційної сфери району на 2017-2019 роки.
Наступні шість питань стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на територіях Судіївської та Богданівської сільських рад.
Усі проекти рішень, запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.