• Завантажити декларацію про доходи

Опубліковано: 28.08.2017 12:43

У суботу, 19 серпня жителі села Полузір’я усією дружньою сільською родиною святкували День села.  Захід відвідав голова районної ради Геннадій Супрун.
Привітними словами зустрічала односельчан і гостей сільський голова Любов Шерстюк. Вона висловила щиру подяку усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої села, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.
У своєму виступі очільник району Геннадій Супрун побажав жителям громади нових звершень для подальшої розбудови села, миру та міцного здоров’я. Після теплих слів привітання Почесною грамотою від голови районної ради за сумлінну працю, добросовісне ставлення до виконання службових обов’язків, організаторські здібності та з нагоди Дня села Полузір’я було нагороджено директора місцевого будинку культури,  депутата Полузірської сільської ради  Любов Тишкову.
Всі, хто відвідав святкування мали можливість насолоджуватися чудовим співом та танцями митців. А потім – святкова дискотека. І ще довго не стихала музика в селі, адже потанцювати під відкритим небом знайшлося чимало бажаючих.