• Завантажити декларацію про доходи

Жителі с. Пасічне відзначали подвійне свято – День села і християнське свято Преображення Господнього

Опубліковано: 28.08.2017 12:39

19 серпня  жителі с. Пасічне відзначали подвійне свято –  День села і християнське свято Преображення Господнього.  На гостинні урочистості до  села завітали  і голова районної ради Геннадій Супрун та депутат райради  Микола Воронько.
Після всіх теплих слів вдячності та привітань, адресованих жителям села, очільник району за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування духовних і моральних цінностей та з нагоди Дня села Пасічне вручив районну відзнаку матері-героїні Ганні Павлишиній та оголосив Подяку за сумлінні працю, добросовісне виконання своїх обов’язків соціальному робітнику Галині Бакуменко.
Щиро вітали селян зі святом настоятель Свято-Георгіївського храму с. Лелюхівка отець Миколай та депутат райради  Микола Воронько.