• Завантажити декларацію про доходи

Жителі села Драбинівка усією дружною громадою святкували День села

Опубліковано: 08.08.2017 10:36

5 серпня жителі села Драбинівка усією дружною громадою святкували День села.  На гостинні урочистості до мальовничого села завітали і голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха. Після всіх теплих слів вдячності та привітань, адресованих жителям села, очільники району вручили кращим жителям села Почесні грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію.
Під час урочистої частини організатори частували всіх присутніх короваєм, освяченим Благочинним Новосанжарського району протоієреєм Ярославом Михайликом.
Гарний настрій глядачам своїми вокальними виступами та дотепним гумором дарували заслужена артистка України Тетяна Садохіна, гурт «Ревізор» та аматори місцевої сцени.
Як стверджує народна мудрість «Без минулого – не буде майбутнього». Усвідомлюючи це, громада села свято береже пам’ять про своїх предків, історію свого краю і передають її із покоління в покоління.
Ведучі розповідали про основні події села, згадували тих людей, які є живими легендами.
Всі, хто відвідав святкування мали можливість насолоджуватися чудовим співом та танцями митців, а яскравий святковий  феєрверк завершив урочистості з нагоди Дня народження цього гостинного села.
Завершилося святкування вечором для молоді та всіх бажаючих потанцювати від душі.