• Завантажити декларацію про доходи

День села у Вільному Степу

Опубліковано: 08.08.2017 10:32

Цього року святкування Дня села у Вільному Степу було організовано на високому рівні. Святковий концерт, спортивні змагання проведені напередодні свята, дитячі розваги, невеличкий екскурс в історію села – лише невелика частина святкової програми.
Тепло вітали сільську громаду голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та сільський Валентина Прудко, які вручили відзнаки кращим трудівникам, побажали процвітання, добробуту та подальшого розвитку інфраструктури села.
Пишаються жителі села Вільного Степу старійшинами, тими людьми, хто найстарший за віком, чиї скроні вкрила сивина, чиї руки в мозолях, а життєва мудрість є прикладом для молодшого покоління. Не обійшли теплим словом тих, хто у цьому році став на сімейний рушник, а також ветеранів праці та інших.
Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Хвилини насолоди усім присутнім дарували місцеві аматори сцени.