• Завантажити декларацію про доходи

У селі Дудкин Гай пройшли заходи з нагоди відзначення Дня села

Опубліковано: 02.08.2017 10:01

29 червня у селі Дудкин Гай пройшли заходи з нагоди відзначення Дня села. Захід відвідали голова районної ради Геннадій Супрун та депутат райради Віктор Сидоренко. Почесні гості привітали всіх мешканців та гостей Дудкиного Гаю із цим чудовим святом.
Після всіх теплих слів вдячності та привітань, адресованих жителям села, голова райради вручив відзнаки. За сумлінне виконання депутатських повноважень, високий професіоналізм, небайдуже ставлення до потреб виборців, активну участь у житті громади та з нагоди Дня села Дудкин Гай Подяка районної ради оголошена депутату Крутобалківської сільської ради Валерію Ажібулатову. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток села, активну співпрацю з громадою і органами місцевого самоврядування такою ж Подякою була відзначена місцева жителька Тамара Рябуха.
Концертну програму підготували сільські аматори народного мистецтва.  Всі, хто відвідав святкування мали можливість насолоджуватися чудовим співом, танцями та гумористичними номерами митців з нагоди Дня народження цього гостинного села.