• Завантажити декларацію про доходи

Чергове засідання розширеної колегії райдержадміністрації

Опубліковано: 27.07.2017 17:37

27 липня відбулося чергове засідання розширеної колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
З першого питання порядку денного заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник поінформувала про економічний і соціальний розвиток Новосанжарського району та виконання районного бюджету за перше півріччя поточного року. Начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Василь Михайлик закликав присутніх на засіданні сільських голів робити все можливе для збереження господарських приміщень на території району, адже згодом їх можна використати для розвитку тваринництва чи іншого напрямку сільськогосподарської галузі.
 Начальник районного відділення поліції Владислав Грімов доповів про стан і динаміку злочинності та правопорушень на території району за перше півріччя цього року. Діяльність його підлеглих направлена на підвищення ефективності розкриття та розслідування кримінальних правопорушень корисливо-насильницької спрямованості, але результати боротьби зі злочинністю були б ще кращими, аби очільники сільських громад встановили на території населених пунктів району камери відеоспостереження.