Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Відбувся семінар-навчання для сільських голів, керівників бюджетних установ, організацій та підприємств району з питань застосування законодавства

Опубліковано: 25.07.2017 17:53
 
24 липня відбувся семінар-навчання  для сільських голів, керівників бюджетних установ, організацій та підприємств району з питань застосування законодавства. У засіданні взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання виконуюча обов’язки директора Департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області Олена Морозова ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві, що регулюють містобудівну діяльність. Начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Світлана Забора докладно розповіла про підготовку проектів розвитку для подання на конкурс, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
На завершення засідання заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями філії Полтавського обласного центру зайнятості  Ольга Посашкова доповіла про організацію виконання у районі постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».


Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2017
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове