Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Відбулася шістнадцята позачергова сесія районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 21.07.2017 13:51
 
21 липня  відбулося пленарне засідання шістнадцятої позачергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання за сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад району, плідну депутатську діяльність та з нагоди ювілею від Дня народження Геннадій Супрун нагородив депутата районної ради Євгенія Гудима відзнакою голови районної ради «Іменний годинник». За традицією, що склалася слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Михайлу Васюті та Андрію Дігтярю, які відсвяткували свої Дні народження в міжсесійний період.
 Цього дня на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 18 питань. Відповідно до рішення сесії внесено зміни до районної програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки». Змінами до програми розвитку медичної галузі передбачено виділення коштів для придбання службового житла молодшому лікарю, що прибув в ЦРЛ та придбання санітарного автомобіля для районної лікарні.
З метою продовження проведення ремонтних робіт по дорогах району додатково збільшується фінансування програми розвитку дорожнього господарства з районного бюджету на 2 млн. 141 тис. 500 грн. До переліку вище вказаних змін включено поточні ремонти автомобільних доріг на територіях Богданівської, Галущиногреблянської, Драбинівської, Кустолівської, Крутобалківської, Малоперещепинської, Нехворощанської, Руденківської, Стовбино-Долинської, Супротивнобалківської, Новосанжарської сільських та селищної рад.
Внесено зміни до попередніх рішень сесії щодо використання коштів, що виділяються з районного бюджету на виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва на 2016-2020 роки.
Збільшено фінансування ряду районних комплексних програм оздоровлення та відпочинку дітей, профілактики правопорушень, забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень та внесено зміни до програми розвитку місцевого самоврядування у районі.
Згідно рішення про зміни  до районного бюджету на 2017 рік  доходи районного бюджету загального фонду збільшуються на 9 млн. 419 тис.  грн. Районний бюджет за доходами (без врахування трансфертів з державного бюджету) по загальному та спеціальному фондах виконано в сумі 51 млн. 168 тис. 400 грн. Щодо питання резервного фонду було прийняте рішення затвердити використання видатків, проведених згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації за перше півріччя цього року.
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради затверджено Статут опорного закладу «Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» та погоджено кандидатуру Андрія Дігтяря на посаду директора вище вказаного закладу освіти; планується відкрити додаткову різновікову групу в Полузірському навчально-виховному комплексі та ввести додаткові посади в навчальному закладі; затверджено контингент учнів початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа» на 2017-2018 навчальний рік.
Згідно рішень сесії внесено зміни  до положення про службове житло; надано дозволи комунальному закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на реалізацію відходів та районній лікарні на списання непридатних для подальшого використання основних засобів.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2017
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове