• Завантажити декларацію про доходи

Спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 19.07.2017 17:21

19 липня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. Цього дня йому передувало своєрідне виїзне засідання профільної постійної комісії районної ради до Соколової Балки та Нехворощі з метою обговорення нагальних питань щодо ремонту доріг. Дана комісія провела огляд стану проведеного поточного та капітального ремонтів автомобільних доріг. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха.
У ході засідання було розглянуто 9 питань, що заплановані для внесення на розгляд шістнадцятої позачергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районної програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки». Пропонується внести зміни до комплексної програми профілактики правопорушень у районі; цільової програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень та зміни до програми розвитку дорожнього господарства району.
Рекомендовано внести зміни до рішень районної ради щодо використання коштів, що виділяються з районного бюджету на виконання районної програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва. Проектами рішень пропонується внести зміни до районного бюджету на поточний рік та  затвердити звіт про виконання бюджету за перше півріччя поточного року; затвердити використання коштів резервного фонду районного бюджету за перше півріччя поточного року.
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради.