• Завантажити декларацію про доходи

Голова районної ради Геннадій Супрун провів особистий прийом громадян Маячківської сільської ради

Опубліковано: 13.07.2017 11:05

12 липня голова районної ради Геннадій Супрун провів особистий прийом громадян Маячківської сільської ради. В рамках візиту очільник району разом із  сільським головою Таїсою П’явкою та депутатом районної ради Віктором Тищенком здійснив огляд доріг обласного та місцевого значення, які знаходяться в аварійному стані.
Особливо змістовною виявилась зустріч з активом громади села Маячка, на якій обговорювались питання необхідності поточного та капітального ремонту доріг, пожежної безпеки віддаленого від районного центру села та відновлення підвезення дітей до навчального закладу.
У ході візиту очільник району також відвідав місцеву школу, дитячий садочок, амбулаторію, будинок культури та бібліотеку. При зустрічах з керівним складом вище наведених закладів був обговорений ряд не менш важливих питань та пропозицій. Серед них питання заміни вікон на металопластикові у місцевій загальноосвітній школі; перенесення котельні та заміни внутрішньої лінії електромережі у амбулаторії загальної практики сімейної медицини та інші важливі питання.
Під час особистого прийому голова районної ради Геннадій Супрун разом з сільським головою Таїсою П’явкою та депутатами районної ради Віктором Тищенком та Василем Маслеєм обговорили багато інших питань та перспектив розвитку сільської території.