• Завантажити декларацію про доходи

Підготовка фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

Опубліковано: 11.07.2017 13:44
 Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензовані обсяги складають: 50 осіб рівня «Бакалавр» і 150 осіб рівня «Магістр») за освітніми програмами «Адміністративний менеджмент», «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за денною та заочно-дистанційними формами навчання. Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій. Реалізація освітніх програм за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» спрямовано на формування нової управлінської еліти в Україні. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова має позитивний досвід навчання магістрів за освітньою програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» на базі локального сектору заочно-дистанційного навчання в місті Лозова, а також в інших містах України.
За детальною інформацією звертатися до завідувача кафедри менеджменту і адміністрування Новікової Марини Миколаївни, конт. тел.: роб.: 707-31-13; моб. 067-913-20-34.
Сайт кафедри: http://mmgli.kname.edu.ua.