• Завантажити декларацію про доходи

«Ветеран – ветерану»

Опубліковано: 06.07.2017 15:12

«Ветеран – ветерану»

Таку назву мала творча зустріч учасників хору «Багряне листя» клубу ветеранів «Суботні зустрічі» із новосанжарцями, мешканцями будинків по вулицям Каштанова та Центральна. Ветерани різних професій Лідія Яценко, Валентина Ткаченко, Валентина Сальна, Алла Коротка, Світлана Джала, Олена Янко, подружжя Марії та Івана Костирі та інші мали можливість зустрітися на знайомому подвір’ї з друзями і колегами, послухати улюблені пісні, поетичні твори та гуморески у виконанні солістів та  хорового колективу «Багряне листя». На зустріч завітали голова районної ради Геннадій Супрун, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергій Бодак та голова районної організації ветеранів Володимир Сальний.