• Завантажити декларацію про доходи

Спільне засідання Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при головах Кобеляцької, Новосанжарської та Козельщинської районних рад

Опубліковано: 05.07.2017 10:05

4 липня  в залі засідань Кобеляцької районної ради відбулося спільне засідання Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при головах Кобеляцької, Новосанжарської та Козельщинської районних рад. У засіданні взяли участь  голова обласної ради Олександр Біленький, голова районної ради Геннадій Супрун, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, виконавчий директор Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування» Володимир Микійчук, заступник керуючого справами – начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ганна Шавиро та її заступник Віктор Гришко, сільські голови та представники засобів масової інформації.
На початку засідання голова обласної ради Олександр Біленький подякував депутатам обласної ради, представникам органів місцевого самоврядування за зацікавленість до проекту, який проводиться на території Полтавської області вперше та наголосив на його головних аспектах і напрямках діяльності.
У ході спільного засідання виконавчий директор Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування» Володимир Микійчук детально розповів про діяльність підпорядкованої організації та закликав інші міські, селищні та сільські ради вступати до її складу.
Начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ганна Шавиро презентувала обласну програму «Бюджет участі Полтавської області на 2017 - 2020 роки», проекти-переможці якої щороку визначатимуться відкритим голосуванням жителів області (онлайн або у пункті супроводу) та фінансуватимуться 50/50 з обласного та місцевих бюджетів. Долучитись до Бюджету участі області може кожен мешканець Полтавщини віком від 16 років. Для цього автор повинен розробити проект та його кошторис загальною вартістю до 100 тисяч гривень, зібрати 30 підписів на підтримку своєї ідеї та самостійно рекламувати проект серед населення. Теми проектів: енергозбереження, безпека та громадський порядок, навколишнє середовище, комунальне господарство, культура, освіта, спорт та туризм. Для допомоги громадянам, які бажають взяти участь у розвитку територій, в 25 районах області створені локальні консультаційні групи. Загальний обсяг співфінансування програми у поточному році складає 2 млн. грн..
Прийом проектів у 2017 році проводитиметься з 20 липня по 20 серпня. Відкрите голосування - з 14 вересня по 30 вересня.