• Завантажити декларацію про доходи

Святкові заходи з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України

Опубліковано: 30.06.2017 14:46

27 червня у Нових Санжарах відбулися святкові заходи з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України. У святковому зібранні взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, заступник голови районної державної адміністрації Рита Верба та селищний голова Інна Коба.
У своєму виступі голова райради Геннадій Супрун наголосив на тому, що непорушність конституційних прав та свобод громадян України, її незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – це ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки Батьківщини сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я. У цей доленосний для всіх нас час маємо докласти максимальних зусиль та використати усі можливості задля того, щоби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі.
Після теплих привітань, адресованих нашим землякам, очільники району вручили почесні грамоти жителям Новосанжарського району, котрі своєю наполегливою працею зробили вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Новосанжарського району.
На завершення офіційної частини заходу усі бажаючі мали змогу насолодитися урочистим концертом.