Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Районні урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня молоді

Опубліковано: 30.06.2017 14:40
 
25 червня у селищному парку Перемоги пройшли районні урочисті збори та святковий концерт з нагоди відзначення Дня молоді. Зі  святом всіх присутніх привітали голова районної ради Геннадій Супрун, голова районної державної адміністрації Сергій Бульбаха, народний депутат Андрій Река та селищний голова Інна Коба. 
У своєму виступі голова райради Геннадій Супрун наголосив на тому, що бути молодим прекрасно, але потрібно пам’ятати, що молодість зобов’язує нас бути відповідальними, сміливими, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.
Після теплих привітань, адресованих нашій молоді, з нагоди Дня молоді грамотами районної ради  було нагороджено депутата районної ради, вчителя історії Маячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких Василя Маслея, фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ілону Бодру та слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів районної дільниці газопостачання ПАТ «Полтавагаз» Сергія Кармазіна.
По завершенні урочистих зборів відбувся святковий концерт, підготовлений самодіяльними артистами Новосанжарщини. Оплески під час святкового концерту не вщухали ні на мить аж до самого його закінчення. 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове