• Завантажити декларацію про доходи

Випускний вечір у Новосанжарському НВК

Опубліковано: 30.06.2017 13:55

24 червня у Нових Санжарах відбулося одне з найбільших за масштабами селищних свят — випускний вечір у Новосанжарському НВК. У заходах взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, народний депутат Андрій Река, селищний голова Інна Коба.
Вже традиційно, випускники та їх близькі зібралися біля Новосанжарського НВК за кілька годин до старту свята, для фотосесії. Юнаки у строгих костюмах та дівчата у чарівних сукнях пройшли центральною вулицею Нових Санжар і поклали квіти до пам’ятника Слави. Потім святкова колона вирушила до Центру культури та дозвілля, де на них чекали найрідніші - батьки, дідусі, бабусі та друзі.
З привітанням до учасників святкового зібрання звернулися голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, народний депутат Андрій Река та селищний голова Інна Коба.
Після вітальних слів керівники взяли на себе приємну місію вручення золотих медалей. Їх цього року отримали учні 11-В класу Вікторія Сіврюк, Ірина Дрига та Веніамін Шкурка. Срібні медалі отримали учениця 11-В класу Тетяна Моцак та учениця 11-А класу Ірина Лелюх. Услід за кращими учнями  атестати про успішне закінчення школи отримує 71 цьогорічний випускник — учні 11-А, 11-Б та 11-В класів.
Багато ще теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.
Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя...