Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:ФІНАЛЬНІ ІГРИ ЧЕМПІОНАТУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ НОВОСАНЖАРСЬКОГО РАЙОНУ 2017 РОКУ СЕРЕД ЮНАКІВ 2002-2003 РОКІВ НАРОДЖЕННЯ

Опубліковано: 12.04.2017 09:50
            7 квітня на штучному майданчику Новосанжарського НВК відбулися фінальні ігри чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Новосанжарського району 2017 року серед юнаків 2002-2003 років народження. Цим змаганням передували зональні, що проходили 23 березня 2017 року на спортивних майданчиках з синтетичним покриттям Драбинівської сільської ради, Руденківської школи та Новосанжарського НВК, в яких взяли участь 16 команд загальноосвітніх шкіл району. 
До фінальних змагань вийшли по дві команди з кожної зони по кращих показниках. Ними стали юні дарування з Крутобалківської, Пристанційнівської, Малоперещепинської, Соколово-Балківської, Малокобелячківської ЗОШ та Новосанжарського НВК. Команди-учасниці були розділені на 2 групи по 3 команди в кожній, де ігри проводилися по коловій системі. Незважаючи на спекотну погоду ігри проходили у напруженій боротьбі та на великих швидкостях. Хоч фаворитами і вважалися футболісти Крутобалківської, Пристанційнівської ЗОШ та Новосанжарського НВК, інші команди не поступалися лідерам у майстерності та бажанні перемогти. Переможцем у І підгрупі стали спортсмени Пристанційнівської школи, які виграли з рахунком 1-0 в юнаків з Соколової Балки  та  зіграли в нічию з новосанжарцями. Також з 4-ма очками переможцем ІІ групи стали футболісти Малоперещепинської школи, які перемогли  команду з Малого Кобелячка та зіграли в нічию 2-2 з фаворитами цієї групи Крутобалчанами і  лише по різниці забитих і пропущених м’ячів обійшли одноліток з Крутої Балки та вибороли право грати у фіналі турніру.
У грі за третє місце юні дарування з Крутої Балки перемогли новосанжарських юнаків 1-0, а у матчі за І місце футболісти Пристанційнівської ЗОШ переграли сусідів з Малої Перещепини 2-0. Кращими гравцями турніру стали Шамота Дмитро  (Крута Балка), Мамедов Руслан (Мала Перещепина), Півторипавло Олександр та Діденко Данило (Пристанційне).
Кращі футболісти були відзначені спортивними грамотами, команди-призери – спортивними дипломами та футбольними м’ячами, команда-переможець – дипломом І ступеню, спортивним кубком та футбольним м’ячем.  
 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2017
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове