Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:КОМАНДА ПАУЕРЛІФТЕРІВ НОВОСАНЖАРСЬКОЇ ДЮСШ ЗАЙНЯЛА НА ЗМАГАННЯХ ЧОТИРИ ПЕРШИХ МІСЦЯ І ОДНЕ ТРЕТЄ

Опубліковано: 20.03.2017 10:42
               18 березня у місті Диканька проходили змагання з пауерліфтингу. Слід відмітити високий рівень організації змагань, прекрасні зали, гостинність господарів, за що особлива подяка Філенко Ользі Олексіївні - директору ДЮСШ та Ігорю Рашоянцу тренеру-викладачу з пауерліфтингу м. Диканька.
У змаганнях взяли участь спортсмени з Миргорода, Хорола, Полтави, Диканьки, Нових Санжар. Нашу команду представляли п’ять чоловік. Першим вийшов на поміст Михайло Сагань – категорія 46кг.(власна вага 42кг) Це у нього перші змагання і перші хвилювання. Результат 62.5 кг-присід, 37.5кг – жим лежачи, 82.5 тяга – у сумі 182.5 кг і золота медаль.
Потім виступала категорія 59 кг. У цій категорії вийшли одразу два спортсмени – Руслан Стрюк, котрий виступає теж вперше і вже досвідчений Яремко Сергій (КМСУ і чемпіон України 2016 року).
Сергій одразу ж підтвердив свій статус і з великим розривом, присід 135 кг, розпочав набирати суму на перше місце, а от Руслану прийшлось боротись із старшим на чотири роки спортсменом. Присід в суперників по 105 кг, жим одразу виграв суперник і пожав 100 кг проти 65 кг. А тягу виграв наш спортсмен 140 кг проти 132.5. та цього виявилось замало - третє місце. Яремко Сергій хоч і програв старшому спортсмену жим лежачи, та як кажуть наші спортсмени  - «тяга вирішує все». Переможні 175 кг тяги і Сергій на першому місці.
Категорія 66 для Тараса Тікана - третього новачка в нашій команді теж виявилась переможною – присід 90 кг, жим 40 кг і тяга 110 кг – перше місце.
74 кг – Досвідчений спортсмен Олександр Рукас приміряє на себе важчу категорію у якій не виявилось рівного для нього спортсмена. 200 кг присід, 110 кг – жим лежачи, 230 кг тяга. Сумою – 540 кг Саша підтвердив звання КМСУ, що, до речі, теж зробив у новій для себе категорії і Сергій Яремко.
Як результат, у нашій команді чотири перших і одне третє місце, море чудових вражень, настрій і ще й солодкі подарунки від організаторів змагань. Вітаємо спортсменів!!!Інформація директора районної ДЮСШ                                                             Юрія Стрюка


 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор