Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Відбулося засідання президії районної ради

Опубліковано: 17.03.2017 16:29
        16 березня відбулося засідання президії районної ради. Вів засідання голова районної ради Геннадій Супрун. У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба. 
У ході засідання було розглянуто 31 питання, що заплановані для внесення на розгляд тринадцятої сесії районної ради. Серед них питання стану виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; затвердження районних Програм розвитку медичної галузі,  розвитку дорожнього господарства району, стабілізації та розвитку галузі тваринництва,  розвитку лісового господарства та часткового відшкодування кредитів, взятих жителями району і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів) на впровадження енергозберігаючих заходів.
 Ряд питань стосувався внесення змін до районних (цільових, комплексних) Програм. Пропонується підвищити тарифні розряди педагогічним працівникам дитячої музичної школи; передати Полтавській міській раді субвенцію з районного бюджету для проходження реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території району.
Пропонується внести зміни до районного бюджету на 2017 рік.  Шість наступних питань стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва.
Запропоновано для затвердження список присяжних районного суду та розглянуто звернення депутатів районної ради Полтавської області до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду  президії районної ради, були вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради. 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор