Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Відбулася 13 сесія районної ради 7 скликання

Опубліковано: 16.03.2017 13:21
16 лютого  відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання за багаторічну співпрацю в реалізації державної політики щодо соціального захисту населення та з нагоди 30-річчя від Дня заснування обласної організації ветеранів керівники району нагородили голову районної організації ветеранів Володимира Сального грамотою Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації. За багаторічну сумлінну працю, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району, плідну депутатську діяльність та з нагоди ювілею від Дня народження Геннадій Супрун нагородив депутата райради, головного бухгалтера ТОВ «Елеватор «Чиста криниця» Ніну Шеремету відзнакою голови районної ради «Іменний годинник».  Подяками оргкомітету пісенного конкурсу «Дзвінкі голоси» за підтримку й сприяння в розвитку вокального мистецтва та створення умов для творчого розвитку молоді було нагороджено депутатів обласної ради Юрія Лебедина та Василя Красюка, депутатів районної ради Віктора Сидоренка, Івана Гака, Миколу Харченка, Володимира Васюту, Євгенія Гудима,Михайла Васюту та Миколу Воронька, голову районної ради Геннадія Супруна. Та за традицією, що склалася слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Олександру Дігтенку, Марії Краснюк, Ніні Шереметі та Віталію Писаренку, які відсвяткували свої Дні народження в міжсесійний період.
Цього дня на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 32 питання. Відповідно до звіту голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи у
2016 році бюджет перевиконано на 41 млн. 931 тис. 300 грн.  тис. грн. у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на  42 млн. 164 тис. 600 грн. тис. грн., або на 48,9 відсотка.
Що стосується реалізації заходів, передбачених районними Програмами на 2016 рік  було заплановано 5 млн. 317 тис. 700 грн. на які було профінансовано 20 Програм на загальну суму 4 млн. 463 тис. 300 грн., або 83,9% до запланованого річного обсягу.
Затверджено Програму розвитку медичної галузі району на чотири роки, планове фінансування якої складатиме 2 млн. 75 тис. грн. Планується придбання службового житла лікарям та молодим спеціалістам, що прибули в ЦРЛ та комунальний заклад «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на вакантні посади, оснащення медичних закладів району, проведення капітальних та поточних ремонтів у медичних закладах та ін. Збільшено фінансування районної програмирозвитку освітньої галузі та Програми «Молодь Новосанжарщини». Підвищено тарифні розряди педагогічним працівникам музичної школи.
Згідно рішення про передачу Полтавській міській раді субвенції з районного бюджету буде виділено 35 тис. грн..  для проходження реабілітації дітей-інвалідів, які проживають на території району.
Відповідно до затвердженої в ході засідання Програми часткового відшкодування кредитів, взятих жителями району і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів) на впровадження енергозберігаючих заходів протягом 2017-2020 років заплановано кошти в сумі 1 млн. 600 тис. грн.
Прийнято районну Програму розвитку дорожнього господарства, відповідно до якої  на ремонт автомобільних доріг  з районного та сільських бюджетів буде виділено 2 млн. 130 тис грн.
Затверджено районну цільову Програму комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Новосанжарщини», планове фінансування якої протягом чотирьох років складатиме 2 млн. 677 тис. грн.  Прийнято рішення про напрями та цілі використання коштів, що виділяються з районного бюджету у 2017 році на виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва.
Згідно рішення про зміни  до районного бюджету на 2017 рік  доходи районного бюджету загального фонду збільшуються на 974  тис. 600 грн.
Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення фермерського господарства на території Полузірської сільської ради, які передані в оренду Петрушко Наталії Тарасівні; для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Малокобелячківської сільської ради, які передані в оренду ФГ «Малокобелячківське».
 Взято до відому звіт головного лікаря комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Яковенка щодо фінансово-господарської діяльності закладу, ефективності використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту за звітний період.
Відповідно до інформації голови постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку Михайла Васюти за звітний період комісією проведено 8 засідань, розглянуто 80 питань.
Погоджено кандидатуру Лідії Юрченко для призначення на посаду директора Лівенського НВК..
Прийнято рішення щодо звільнення Олександра Вакули з посади начальника районного комунального підприємства «Архітектор» та ліквідації вищевказаної установи.
Депутати райради прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. 

Результати поіменного голосування 13 сесії 7 скликання
 (архів)
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор