Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Біометричні документи можна буде оформити на території Новосанжарського району

Опубліковано: 16.03.2017 13:19
 З 7 березня 2017 року Новосанжарський РС УДМС України в Полтавській області починає прийом документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID-карти  та біометричних закордонних паспортів
 
Паспорт громадянина України у формі картки оформлюється з 14 років, це загальносвітова практика документувати громадян із набуттям часткової дієздатності. Особи, які оформлюватимуть паспорт у віці 14-18 років, отримають документ зі строком дії 4 роки, після 18 років паспорт видаватиметься на 10 років. Вперше паспорт громадянина України видається безкоштовно. Для подачі документів на оформлення необхідно мати при собі свідоцтво про народження , ідентифікаційний код та паспорта батьків. 
Встановлено прозорий механізм оплати до бюджету платежів за оформлення документів (у тому числі закордонного паспорта).Оплачується лише один платіж – адміністративний збір. Порядок обчислення адміністративного збору визначено законом, як сума вартості бланка, вартості персоналізації та вартості адміністративної послуги. На офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України є сервіс розрахунку вартості послуг та виписка рахунків з реквізитами, які при необхідності можна роздрукувати.
Для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-карти необхідно звернутися до відповідного підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації.
Для оформлення біометричного закордонного паспорта громадянам необхідно звертатися до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби незалежно від місця реєстрації
Для подачі документів на оформлення закордонного паспорту громадянину необхідно мати при собі паспорт громадянина України, ідентифікаційний код та закордонний паспорт, якщо такий був. 
Управління державної міграційної служби у Полтавській області закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення закордонних паспортів за підвищеними тарифами. Жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Адреса та контактний телефон Новосанжарського РС УДМС України в Полтавській області: смт. Нові Санжари, площа Перемоги 1 (в будівлі Новосанжарського відділення національної поліції).
т.(05344) 3-11-66
 
Новосанжарський районний сектор УДМС України в Полтавській області
Автор: Адміністратор
© 2011-2017
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове