Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 14.03.2017 17:54
              14 березня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба. 
У ході засідання було розглянуто 20 питань, що заплановані для внесення на розгляд тринадцятої сесії районної ради. Серед них питання стану виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; затвердження районних Програм розвитку медичної галузі,  розвитку дорожнього господарства району та часткового відшкодування кредитів, взятих жителями району і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (житлово-будівельних кооперативів) на впровадження енергозберігаючих заходів.
 Ряд питань стосувався внесення змін до районних (цільових) Програм. Пропонується підвищити тарифні розряди педагогічним працівникам дитячої музичної школи; передати Полтавській міській раді субвенцію з районного бюджету на утримання об’єкта спільного користування - Полтавського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, з метою проходження реабілітації в цьому закладі дітей-інвалідів, які проживають на території району. Погоджено кандидатуру Лідії Юрченко на посаду директора Лівенського навчально-виховного комплексу.  
Проектом рішення пропонується внести зміни до районного бюджету на 2017 рік. Заслухано звіт головного лікаря комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Яковенка щодо фінансово-господарської діяльності закладу, ефективності використання комунального майна, виконання статутних повноважень і умов контракту. Обговорено питання звільнення Олександра Вакули з посади начальника районного комунального підприємства «Архітектор» та ліквідації вищевказаної установи. Розглянуто питання надання дозволу на списання основних засобів; затвердження розпоряджень голови районної ради.
Погоджено звернення депутатів районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор