Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти

• Завантажити декларацію про доходи
Ми в соціальних мережах:Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 10.03.2017 14:31
            10 березня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба. 
У ході засідання було розглянуто 16 питань, що заплановані для внесення на розгляд тринадцятої сесії районної ради. Серед них питання стану виконання районних галузевих програм, строк дії яких закінчився в минулому році, досягнення запланованих результативних показників та ефективності їх фінансування; затвердження Програми часткового відшкодування кредитів, взятих жителями району і об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  (житлово-будівельних кооперативів) на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017-2020 роках; затвердження напрямів та цілей використання коштів, що виділяються з районного бюджету у поточному році на виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва на 2016-2020 роки; затвердження Програми розвитку дорожнього господарства району на 2017-2020 роки; внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень у районі на 2016-2020 роки; затвердження районної цільової Програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Новосанжарщини на період 2017 – 2020 роки»; внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».
Ряд питань стосувався затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва.
Розглянуто звіт голови постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку Михайла Васюти по проведеній постійною комісією роботі за звітний період.
Запропоновано для затвердження список присяжних районного суду. Розглянуто звернення депутатів районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
Усі проекти рішень запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор