Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Опубліковано: 01.01.1970 02:22
         23 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Бульбахи відбулося засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники установ та організацій району, сільські голови та представники засобів масової інформації.
На початку засідання керівники районну вручили високу державну нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) матері Збицького Максима, який загинув 16 грудня 2014 року в с. Луганське Артемівського району Донецької області при виконанні службових обов'язків.
По підсумках економічного зростання і соціального розвитку району та виконання бюджету району за минулий рік доповіли перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник та начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Горобець.
Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Зінаїда Киричок прозвітувала про організацію культурно-масових заходів за підсумками роботи у минулому році, а також про основні завдання на нинішній рік.
Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли на адресу райдержадміністрації протягом минулого року, проінформувала керівник апарату райдержадміністрації Інна Чернуха.
На завершення засідання колегії начальник  Новосанжарського бюро правової допомоги першого Полтавського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Чернуха прозвітувався перед присутніми за проведену роботу установою протягом 2016 року.