Тенісний турнір на честь 90-річчя Новосанжарщини

Опубліковано: 06.04.2013 16:45
Черговою акцією, у рамках святкування 90-річчя з дня заснування Новосанжарського району, став турнір з настільного тенісу, який відбувся у загальноосвітньому закладі Руденківки. Участь у ньому взяли як школярі, так і дорослі.

За словами головного судді та організатора змагань Андрія Любка, головним спонсором турніру став депутат районної ради Анатолій Юрченко. Завітали у шкільний спортзал Руденківки і представники влади. Зі словами привітань до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Іван Солодовник та Руденківський сільський голова Сергій Головко.

За результатами змагань, у дитячій категорії серед хлопців перше, друге і третє місця відповідно посіли руденківчани Богдан Пальонний, Валерій Пудло та Сергій Мінаєв. Серед дівчат золото, срібло і бронзу завоювали учениці місцевої школи Юлія Манько, Діана Троян та Мирослава Іванюк. Після того, як Іван Солодовник нагородив їх почесними грамотами голів райдержадміністрації та районної ради, а Сергій Головко – солодкими призами, розпочалася запекла боротьба за першість серед дорослих тенісистів. Найкращими серед чоловіків стали Костянтин Кривуля (Нові Санжари), Віктор Левченко (Малі Солонці) та Микола Коба (Нові Санжари). А от серед жінок найвищі результати гри були у новосанжарки Оксани Воронько, руденківчанки Юлії Манько і жительки Шедієвого Марини Молітвіної.