У Нових Санжарах ярмаркували…

Опубліковано: 17.03.2013 15:22
У неділю вранці вулиця біля базарної площі перетворилася на справжній вулик. Та це й не дивно, адже тут відбувся організований райдержадміністрацією ярмарок, присвячений 90-річчю утворення Новосанжарського району.

Кращі сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства Новосанжарщини пропонували покупцям найякіснішу продукцію власного виробництва за «святковими» цінами. Крім того, новосанжарці придбавали хлібобулочні вироби Новосанжарського хлібокомбінату, мед, фрукти, овочі, свіжу рибу… А для шанувальників прекрасного народні умільці запропонували писані маслом полотна, витинанки, плетені з лози кошики… Не обійшлося, звичайно, і без шашличка та первачку.

Базарювання супроводжувалося виступами самодіяльних колективів народної творчості району. Отже, ярмарок, як кажуть, видався на славу.