«Дзвінкі голоси – 2013»

Опубліковано: 02.03.2013 22:06
Саме так називався дитячий вокальний конкурс, який відбувся першого березня у центрі культури і дозвілля. Цей гала-концерт був проведений у рамках акцій по відзначенню 90-річчя з дня створення Новосанжарського району. Варто зазначити, що глядачі вкотре повністю заповнили зал закладу культури – цього разу проблематично було знайти навіть стоячі місця… Конкурс пісенних талантів «Дзвінкі голоси» проводиться на Новосанжарщині вже вдруге. Тому цьогоріч він зібрав ще більше поціновувачів чарівного світу музики.

Після того, як на сцену центру культури і дозвілля були запрошені конкурсанти, зі словами привітань до присутніх звернувся заступник голови районної ради Микола Перерва. Микола Степанович не лише побажав усім чудового святкового настрою, а й запалив дві свічки на велетенському торті, як символ того, що «Дзвінкі глоси» відзначають свій другий день народження. Здавалося б, що таке два роки, однак за цей час у конкурсу з’явилася своя маленька історія, котру і продемонстрували присутнім у вигляді фото-слайдів та відео-матеріалу, який коментували ведучі.

Логічним продовженням цього став виступ володаря призу глядацьких симпатій минулорічних «Дзвінких голосів» Сергія Бабенка та його чарівної напарниці Юлії Манько.

Варто зазначити, що цьогоріч на конкурс подали заявки 19 учасників. Після відбіркового туру, журі обрало 14 кращих. Це співаки з різних куточків Новосанжарщини – з Нехворощі, Драбинівки, Сухої Маячки, Руденківки, Нових Санжар, Малого Кобелячка та Полузір’я. Безліч позитивних емоцій і чудовий настрій подарували пісенні букети у виконанні Діани Мухи, Тетяни Черненко і Анни Дев’ятко, Вікторії Кондратьєвої, Юлії Немирич, Альони Панасенко, Оксани Дмитренко, Марини Рубайко та Ірини Деменко, Тетяни Онипко, Олександра Перерви, Ірини Орищенко і Оксани Нікуліної, Оксани Удовіченко, Анни Олійник, Поліни Моцак та Надії Демченко.

Однак на цьому святкова програма не завершилася. Далі на глядачів чекав несподіваний сюрприз. Разом з конкурсантами у дуеті пісні виконували члени журі конкурсу. Першим став виступ заслуженої артистки України Наталії Сулаєвої у парі з Тетяною Онипко. Неперевершено виконували пісню на сцені ЦКД ведучий заходу Володимир Варич і конкурсант Олександр Перерва. А от музичний дарунок Анни Олійник та директора Руденківської школи Андрія Дігтяря не залишив жодного байдужого у залі. Неповторні емоції подарував виступ відомого новосанжарцям Аліма Чесака та Оксани Удовіченко. Юлія Яценко і Юлія Немирич пісенно розповіли присутнім про те, що найміцніша дружба буває саме між жінками. Про мамин рушник співали Ірина Деменко, Марина Рубайко та Любов Мельніченко. Гостей свята зворуши виступи Вікторії Кондратьєвої і Маргарити Хіміч, Надії Демченко та волонтера Корпусу Миру з Руденківської школи Марії Коррієр, Ірини Орищенко, Оксани Нікуліної та директора ЦКД Олександра Торбіна і Альони Панасенко, Діани Мухи та Олени Мостової. Шквал оплесків і сміху прокотився залом після жартівливої пісні «новосанжарського Поплавського» Сергія Рака та Анни Дев’ятко і Тетяни Черненко. Але найбільш неповторно і щиро виглядав музичний дарунок Оксани Дмитренко, Поліни Моцак та їх наставника, працівника будинку дитячої і юнацької творчості, депутата районної ради Миколи Тарана.

Після цього відбулася церемонія нагородження учасників конкурсу. Одинадцять з них стали лауреатами, троє – переможцями. Дипломи учасників, грошові премії, а ще м’які іграшки співакам вручали члени журі, сільські голови Нехворощі, Драбинівки, Сухої Маячки, Руденківки, Малого Кобелячка, Полузір’я, секретар селищної ради та інші почесні гості свята. Нагороди за друге і третє місце отримали відповідно учениці Руденківської та Драбинівської шкіл Анна Олійник і Оксана Удовіченко. А от головну премію у розмірі 1000 гривень виборола учениця Новосанжарського НВК Поліна Моцак. З перемогою її привітали заступник голови районної ради Микола Перерва, заслужена артистка України, голова журі «Дзвінких голосів» Наталія Сулаєва і секретар селищної ради Валентина Олянич. Була визначена і переможниця у номінації «Приз глядацьких симпатій». Цьогоріч нею стала Анна Олійник.

Насамкінець, учасники гала-концерту разом виконали фінальну пісню, задули свічки на святковому торті, а ще подякували організаторам цього святкового дійства, а саме: автору ідеї конкурсу Олені Мостовій, чарівним ведучим Аліні Соболь і Володимиру Варичу, Світлані Мостовій та Денису Нестеренку, Юлії Бондар і Руслану Салікову, маленькій «Пеппілотті» Ані Овсієнко, директору заходу, голові оргкомітету Андрію Дігтярю, автору сценарію та співрежисеру Світлані Лях, спонсорам конкурсу – депутату Верховної Ради України Олексію Лелюку, депутатам обласної ради Юрію Лебедину та Григорію Перерві, депутатам районної ради Миколі Харченку, Віктору Сидоренку та багатьом іншим.