Підготовка до гала-концерту з нагоди 90-річчя району триває

Опубліковано: 05.02.2013 08:27
На Новосанжарщині розпочали проведення оглядів художньої самодіяльності, які є своєрідною підготовкою до фінального гала-концерту з нагоди 90-річчя з дня створення району. Кущові концерти проводитимуться в чотири етапи. Другого і третього лютого заходи відбулися в Нехворощанському будинку культури та в центрі культури і дозвілля. В цих оглядах взяли участь самодіяльні колективи 10-ти сільських рад.

Дев’ятого і десятого лютого конкурси-огляди пройдуть у Драбинівці та в Богданівці. Підсумкові гала-концерти будуть присвячені Міжнародному жіночому дню та 90-річному ювілею району, який святкуватимемо 23 березня. За словами директора ЦКД Олександра Торбіна, за останні півтора роки художня самодіяльність району вийшла на якісно новий рівень, адже такі конкурси спонукають до розвитку культурного життя Новосанжарщини.