І зашумить весняним зеленим листом село

Опубліковано: 10.04.2013 14:14
10 квітня у центрі Драбинівки був закладений парк на честь 90-річчя з дня заснування Новосанжарського району. Працівниками сільської ради і ТОВ «Чиста криниця» було висаджено майже 400 ялин, беріз та дубів. Участь у цьому заході взяли голова райдержадміністрації Сергій Шовкопляс, заступник голови районної ради Микола Перерва, директор ТОВ «Чиста криниця», депутат районної ради Віктор Сидоренко, директор ДП «Новосанжарське лісове господарство», депутат районної ради Василь Красюк і Драбинівський сільський голова Зоя Короленко.

«Всього за кілька днів ми плануємо висадити майже 900 дерев. І це будуть не лише берези, ялини та дуби, а й клени, горобина і черемха. Крім того, сьогодні учні навчально-виховного комплексу, вихованці дитсадка та працівники будинку культури і сільської ради висадять понад 500 кущів троянд. Все це дякуючи підтримці засновника чистокриничанського агрооб’єднання, депутата обласної ради Юрія Лебедина», – зазначила Драбинівський сільський голова. Також вона розповіла, що у парку планують облаштувати освітлення, покласти тротуарну плитку, встановити лавочки. А ще чистокриниччани ремонтують і хочуть художньо оформити автобусну зупинку, яка знаходиться поряд.

Варто зазначити і те, що жителі Драбинівки прийшли висаджувати дерева цілими сім’ями. Разом зі своїми батьками, дітьми і онуками вони долучилися до цієї важливої і потрібної справи, аби гуртом зробити своє село ще привабливішим та красивішим.